Roma Gąsiorowska

6,6
18 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roma Gąsiorowska

Czy tylko mnie irytuje? Ma w sobie coś co mnie odpycha...

Opheliac89

Nie tylko ciebie. Jak tylko widzę tę denną reklamę banku czy przebitkę na TVNie gdzie się przewija to zmieniam kanał, tak irytuje mnie jej widok.

Vid

Tak to ja miałem niestety z nieżyjącym już Robinem Williamsem. Czasem tak jest, że kogoś po prostu nie trawimy

użytkownik usunięty
Opheliac89

Bardzo wkurzająca. W każdej roli jednakowa. Rozwlekle i niewyraźnie mówi. "Sama słodycz" - scenariusz fajny, ale po kiego ją tu obsadzili? Przez to serial mi się nie podoba, mimo że ma potencjał. Nie dałoby się jej podmienić na jakąś AKTORKĘ, która potrafi grać nie tylko drewno? Kurza melodia...

Opheliac89

Mnie również odpycha, cięzko się na nią patrzy. Staram się unikać filmów, w których gra.

Opheliac89

witaj w klubie

Opheliac89

Nigdy nie jesteś jedyny. :)

Opheliac89

To zależy w jakiej roli. Jako "dziewczyna z sąsiedztwa" jest ok, ale na jakąś hrabinę czy kobietę z wyższych sfer nie pasuje na pewno

Opheliac89

Nie tylko Ciebie.

Panna_Freddy_K

ma cos kobieta w sobie co naturalnie mówi nie, jest taka aseksualna. aktorstwo tez ponizej przecietnej, grubo ponizej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones