PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459949}
6,4 1 283
oceny
6,4 10 1 1283
Pokój szybkich randek
powrót do forum filmu Pokój szybkich randek

"Pokój szybkich randek" poruszył mnie bardziej niż niejeden trwający półtorej godziny film. Dobrze oddaje emocje, które towarzyszą oddalaniu się od siebie dwojga ludzi. Skłania do myślenia i zastanowienia się nad tym, czy utrzymanie związku w takich warunkach jest możliwe. Jak sądzicie? Nie wiem, czy byłabym w stanie wytrwać w takiej sytuacji przez kilka lat.

ocenił(a) film na 6
Karimba

Uważam, że jeśli się kogoś naprawdę kocha to oczywiście, że jest to możliwe. Niestety ludzie w ciągu ostatnich dziesięcioleci zrobili się bardzo... samolubni, patrzący tylko na swoje własne potrzeby. Kiedyś w czasach wojny gdy mężczyźni szli na front ich kobietom wstyd byłoby pomyśleć o zdradzie... Bo niby dlaczego? To zależy od tego czy jest się człowiekiem czy nie. A oczywiście bywają i takie co wyjeżdżają na emigrację, zostawiają dzieci w Polsce z mężem/dziadkami i nagle 'znikają' bo dochodzą do wniosku, że chcą rozpocząć życie na nowo... Pewnie, bywają i takie. W złą stronę idzie ten świat, oj w złą...

ocenił(a) film na 6
Emelie

Co do tego filmu, myślę, że już po widzeniu, podczas którego facet powyzywał publicznie żonę (właściwie, upokorzył ją na oczach wszystkich) przeciętna kobieta zostawiłaby go ze współwięźniami i więcej się tam nie pokazała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones