PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39495}
7,3 59 378
ocen
7,3 10 1 59378
6,9 15
ocen krytyków
Pogoda na jutro
powrót do forum filmu Pogoda na jutro

Jak dla mnie 9/10

ocenił(a) film na 9

Ten film naprawdę wciąga. Z pozoru mogłoby się wydawać że nudny i taki przeciętny... ale mimo to jest wyjątkowy. Wg mnie dobry film to taki o którym długo się myśli już po jego zakończeniu, właśnie taka jest "Pogoda na jutro".
Polecam.

ocenił(a) film na 9
Pawano

Zgadzam się. Film bardzo dobry - jednak Stuhr zna się na tym co robi.

Jeszcze całkiem niedawno polskie filmy kojarzyły mi się głównie z nudą, albo ... jakby to powiedzieć kiczem, czy czymś takim (mam na myśli głównie produkcje ala TVN - chyba wiadomo o co chodzi), ale po obejrzeniu m.in. "Dla Ciebie i ognia" moje zdanie zaczęło się zmieniać, a teraz po obejrzeniu "Pogody" zaczynam "wierzyć" w dobre polskie kino.

użytkownik usunięty
deka87

Film dla ciebie i ognia był ciekawy ale strasznie raziło sztuczne aktorstwo niektórych :/

ocenił(a) film na 9

Film daje nadzieję i daje do myślenia. Ukazuje polską rzeczywistość m.in. młodzież uzależniona od
internetu i nie tylko, ludzi którzy chcą coraz to nowego show aż w końcu dochodzi do tego, że pokazana
jest dziewczyna "za szkłem" która odsłania swoją prywatność, polityków którzy myślą, że jeśli kandydują
na posłów to wszystko im wolno, ale trzeba mieć nadzieję i Jerzy Stuhr doskonale nam to przedstawił.
Świetny film.
Pozdrawiam.

Pawano

zgadzam się, dla mnie też 9/10. jednak film daje nadzieję na lepszą na jutro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones